Театрали нагадали владі про обіцянки

Черкаси1 липня, 20:05
 0 0

Сьогодні, 1 липня, колектив Черкаського драматично-музичного театру ім. Тараса Шевченка провів акцію, щоб нагадати владі та черкащанам про проблеми театру, в якому рік тому сталася пожежа, та який досі немає даху.

Актори в театральному вбранні пройшли центральною вилицею міста, скандували гасла Поверніть театр Черкасам , Будівлю спалили, театр не вбили , Досить нам уже брехати починайте будувати та співали пісню Врятуйте театр на головних площах міста.

Актор театру Олександр Гуменний так пояснює мету акції:

Наш перфоманс направлений на те, щоб містяни почули і побачили, що театр в Черкасах існує не на папірці чи об явах, а ось він є разом з людьми, разом з дітьми, разом з нашими вимогами та нашими гаслами. І що є містяни, які нас підтримують .

Також колектив театру нагадав владі про їхні обіцянки.

Основна проблема порожні обіцянки, які досі не виконані. Лише зараз будівельники почали класти цеглу в театрі, але тільки зараз рік минув. І рік минув для нашого колективу дуже складно , говорить актор.

Також театрали прийшли під стіни міської ради та обласної державної адміністрації. До колективу вийшов заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, який запевнив, що кошти на відбудову театру є, роботи розпочаті і до жовтня планується звести дах.

Нагадаємо, 1 липня минає рік як в театрі згоріла глядацька зала та впав дах.