У Черкасах вчетверте відбулася літературна школа-табір «Калавурня»

Черкаси28 червня, 20:15
 1 0

25-28 червня на території табору «Дахнівська Січ» навчалася творча молодь з усієї України. Літературний табір «Калавурня» в Черкасах вчетверте організували Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України та черкаський осередок «Фундації регіональних ініціатив».

Цього року в таборі 75 учасників із Дніпропетровська, Києва, Івано-Франківська, Кіровограда та Черкащини. Для них проводили майстер-класи черкаські письменники Іван Дубінін, Олександр Солодар, Наталія Лапіна, Світлана Горбань. Окрім них, на Калавурню приїхали Ірен Роздобудько та Сергій Пантюк, розповідає організатор, голова Черкаського осередку Фундація регіональних ініціатив Олена Мяус.

Програма школи-табору включала і майстер-класи з кінодраматургії, основ малюнку, психології творчості, рукоділля та маркетингу в літературі.

Олександра Гонтар із Кіровограда каже, що приїхала побачити учасників, з якими познайомилися в минулі роки:

Я дуже щаслива, що цього року на Калавурню приїхала Ірен Роздобудько це моя улюблена письменниця. Повертаючись додому після табору, я редагую власні тексти так, як нас учили

Лідія Колесник із Черкас:

Моєму п ятирічному сину Одаричку дуже сподобалося на майстер-класах із живопису, витинанки та графіки. У цьому літературному таборі кожен може знайти те, що йому до душі і не втомитися , запевняє вона.

Катерина Терен з Івано-Франківська:

Я вже вчетверте на Калавурні , бо організатори змогли створити творчу сім ю , і є люди, які приїжджають сюди щороку. Тут з першого дня я розмовляю з усіма, як із друзями

Віталій Третяк з Києва приїхав на табір вдруге. Цього року він із друзями презентували прозу столичного літературного об єднання.

Тут панує атмосфера справжньості, відкритості і змістовності. Обов язково приїду наступного року , каже він.