«Дивовижні» роблять крок до діалогу

Дніпро18 червня, 16:28
 9 0

Сьогодні громадська організація «Дивовижні» разом із кількома десятками дніпрян приводили до ладу провулок імені Коцюбинського, що знаходиться між «новим мостом» та дніпровським цирком.

Це вже третя акція у провулку Коцюбинського. Разом із командою художників kickart studio ми розробили ескіз муралу, який почали сьогодні наносити на стіну. А також у нас відбувся соціальний квест, де кожен громадянин може прокачати свої знання, виконавши непрості завдання, наприклад, написати звернення у певний департамент, як відремонтувати тротуар або встановити кришку люка у своєму дворі , розповіла координаторка Дивовижних Оля Корабльова.

Мурал буде закінчено за чотири дні. Втім на цьому робота Дивовижних не закінчується. Вже сьогодні вони з ясували, що деякі МАФи, що знаходяться у цьому провулку, встановлені незаконно та у подальшому вони вимагатимуть у місцевої влади знести їх.

Дніпрянам також влаштували лекцію із юристом, аби вони самотужки могли змінювати оточуючий простір.

Мені не все одно, що відбувається у моєму місті. Тому я тут. І я важаю, що таких подій має бути якомога більше , поділився враженнями дніпрянин Ілля.

Ми, як активні мешканці, зробили крок на зустріч, ми не тільки вимагаємо від влади, а й самі робимо. Але ж ми чекаємо тепер і реакції від влади , додала керівник ГО Дивовижні Марія Насєдкіна.