Боротьба за безбар’єрний простір міста

Дніпро26 липня, 08:44
 9 0

Нова радниця міського голови з питань доступності Олександра Кутас організувала перший офіційний захід за участі активістів. У круглому столі взяли участь представники декількох десятків громадських та благодійних організацій, що займаються захистом прав людей з інвалідінстю.

Дуже високий градус напруги у цій темі, багато років влада не йшла на зустріч. Іншого пояснення у мене немає, чому деякі люди дуже негативно реагують на пропозиції , сказала Олександра Кутас.

Учасники обговорили перспективи створення у Дніпрі мапи доступності, її розвитку та наповнення. Обговорили складнощі інклюзивної освіти, а саме кадрів для такого навчання у загальноосвітніх школах.

Вже сьогодні має відбутися засідання виконкому Дніпровської міськради, на якому призначать засідання Комітету доступності, який не працював більше року. Олександра Кутас сподівається вже для найближчої сесії сформувати перші проекти рішень з питань доступності.

Громадському руху в Дніпрі вже років 25, всі ці роки ми намагаємось об єднатися. Ми маємо об єднатися, бо ми робимо одні й ті самі рухи , резюмувала голова обласної організації інвалідів Творчість Тетяна Шелих.

Ми всі працюємо над однією справою, хто 25 років, хто півроку. Це не має значення. Проблем у цій галузі стільки, що вистачить на всіх , прокоментувала зібрання голова ГО Різні та рівні Наталя Злигостєва.