Lanet припиняє трансляцію телеканалів Інтер, EuroNews, НТН, Мега, Enter-фільм, Піксель

Київ3 січня, 21:24
 463 0

Український провайдер кабельного зв'язку "Ланет" з 11 січня 2017 року припиняє трансляцію пакету Inter Media Group, до якого входить зокрема телеканал "Інтер"

Як повідомив директор мережі "Ланет" Маріан Івасюк, мережа "Ланет" досягла в переговорах з медіагрупи компромісу з усіх критичних питань. У той же час з метою підтримки конкуренції між найбільшими медіагрупи і забезпечення додаткових можливостей для незалежних телеканалів в мережі інтернет, провайдер вирішив обмежити кількість доступних телеканалів.

"Стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в нашій кабельній мережі будуть ретранслювати канали тільки 3 з 4 медіагруп. Грунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, групою, яка не потрапила в число тих що залишаються, стала" Inter Media Group ", - повідомив Івасюк.

Він також зазначив, що на прохання дистриб'ютора групи, канали "Inter Media Group" продовжать ретранслюватись в мережі "Ланет" до закінчення новорічних свят - 10 січня.

У пакет Inter Media Group входять телеканали "Інтер", "НТН", "Мега", "Enter-фільм", "Піксель", "K1", "K2", "Zoom" і "EuroNews".