Радіо Skovoroda, The Ukrainians та Громадське.Львів вирушають у «Місця Успішних Ідей»

Львів19 липня, 14:36
 11 0

Три медіа об’єдналися для роботи над новим проектом “Місця Успішних Ідей”, який розповідатиме про приклади успішної співпраці громади, влади та бізнесу.

Ініціатива передбачає проведення публічних зустрічей з прямою трансляцією в ефірі, а також популяризацію подкастів. Репортажі з найбільш цікавих Місць Успішних Ідей будуть опубліковані на сторінках онлайн-видання TheUkrainians , радіоефіри і відеозвіти з зустрічей можна буде почути і побачити в ефірі Radio Skovoroda та Громадське.Львів .

На Західній Україні багато проактивних громадян, що усвідомлюють важливість особистої участі у розвитку громади. Проте водночас саме таким активістам для натхнення часто не вистачає реалістичних, втілених в Україні рольових моделей , від яких вони можуть відштовхуватися у своїй діяльності , розповідає керівник проекту, журналіст і ведучий Radio Skovoroda Володимир Бєглов .

Команда фокусуватиметься на висвітленні проектів, які втілюють в містах та містечках західної України. Тематична спрямованість та сфера особливої ролі не грають. Журналісти кажуть: активного висвітлення в інноваційних медіа потребують як відновлені спільними зусиллями дитячі майданчики, так і мистецькі проекти, благодійні заходи чи освітні ініціативи.

Для нас головне показати, що навіть сьогодні, за такої складної ситуації в державі, можливо якісно співпрацювати. Що не варто відмежовуватися від представників влади, а навпаки починати діалог, діяти разом. Хочеться також наголосити на тому, що соціально відповідальний бізнес в Україні є. І ми впевнені, що нам це вдасться , додають вони.

Маючи для початку кілька успішних кейсів у Львові, Жовкві, Чернівцях, Івано-Франківську, Мостиськах, журналісти оголосили збір заявок на участь у проекті. Для цього потрібно надіслати листа з описом проекту та переліком ключових учасників на скриньку uspishna.idea@gmail.com . У заявці також слід зазначити, як саме вдалося об єднати зусилля громади, влади та бізнесу.

Дедлайн подачі заявок : 30 серпня 2016 року.

Участь у проекті є безкоштовною.

Слідкувати за новинами проекту можна на його сторінці у Facebook.