У Львові відкрилася виставка фотопортретів учасників Другої світової війни

Львів31 липня, 19:25
 88 0

Автором проекту є українець Саша Маслов, який вже понад 8 років живе у Америці. Серія світлин “Ветерани”, яку зараз експонують у Львові, на сьогодні є найбільшим документальним проектом фотографа.

Проект Ветерани це серія фотопортретів учасників Другої світової війни. Герої фото пов язані з подією, яку неможливо порівняти з іншими моментами новітньої історії, зважаючи на грандіозні масштаби трагедії і впливу на наступні покоління.


Спеціально для цього проекту фотограф Саша Маслов подорожував країнами, де відбувалися військові дії. Там він фотографував і проводив інтерв ю з людьми, залученими до військових подій, з метою зібрати мозаїку портретів.

Мета проекту заглянути за емоційну ширму кожного героя, якого я фотографую. Після закінчення війни, яка забрала життя мільйонів людей, пройшло 70 років, моя робота в контексті проекту це дослідження, я намагаюся аналізувати і порівнювати життя тих, хто вижив після війни і все ще живе серед нас , розповідає про свій проект Маслов .

Фото представляють героїв, яким в минулому дісталися різні ролі: солдат, який побував на поле бою, колишній військовополонений, медсестра, інженер, партизан невеликої європейської села, мирний житель, на долю якого війна залишила глибокий слід.

Проект Ветерани вже відомий в усьому світі, про нього писали Esquire, New Yorker, Washington Post, The Guardian і багато інших видань.

Тепер, завдяки допомозі різних благодійних організацій і зібраних на Спільнокошті грошам, серію фотографій зможуть побачити і в кількох українських містах. Зокрема, у Львові, Івано-Франківську, Одесі, Сумах, Полтаві і Харкові.

Виставка працюватиме до 11 серпня у приміщенні МО Дзига за адресою вул.Вірменська, 35.