У Львові з’явиться комунальний проектний інститут

Львів12 липня, 10:34
 12 0

У Львові на базі комунального підприємства хочуть створити інститут, який розроблятиме проекти реконструкції та облаштування різноманітних комунальних об’єктів – від доріг до парків і скверів. Очікується, що нова структура об’єднає урбаністів і проектувальників, які до цього працювали в різних установах.

Відповідно до проекту, Інститут буде створений на базі комунального підприємства Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі і складатиметься з чотирьох відділів, які займатимуться архітектурно-проектними роботами, проектуванням доріг і вулиць, створенням громадських просторів та оцінкою землі.

До його складу увійдуть діючі ЛКП Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі , Інститут стійких транспортних систем , який наразі є підрозділом Львівавтодору , управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури ЛМР і ЛКП Центр земельного кадастру та землеустрою .

Створення інституту вже погодила комісія законності Львівської міськради, проте остаточно це рішення ще мають затвердити депутати під час засідання сесії 14 липня .

Ініціатор створення інституту та депутат ЛМР Олег Шмід у коментарі

Потребу створення такого інституту Олег Шмід пояснює тим, що наразі у Львові кілька структур займаються проектуванням і їх слід об єднати в одну організацію. Депутат каже, що попередньо до роботи в новій структурі хочуть залучити 80 працівників по 20 осіб у кожен відділ. Серед них керівник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури ЛМР Олександра Сладкова , співробітник департаменту розвитку Олександр Шутюк та інженер ЛКП Львівавтодор Ігор Могила .

Загалом, на його думку, процес становлення інституту може зайняти близько трьох років.