Австрія передала маріупольському онкодиспансеру дві фури гуманітарки

Маріуполь22 липня, 00:52
 43 0

Маріупольський онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу з Австрії. Доставку вантажу курирує Надзвичайний посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер і пан Бузек. В онкологічний центр надійшло 15 функціональних ліжок та тумбочки.

За словами начальника управління охорони здоров я Маріупольської міської ради Ольги Голубченко, австрійці привозять предмети медичного призначення втретє. Надані нам меблі також доповнять фонд нейрохірургічного відділення Маріупольської міської лікарні № 5 , зазначила начальник управління.

Головний лікар Маріупольського онкологічного диспансеру Сергій Волошин каже, що ліжка ширше, ніж звичайні. За його словами, такі меблі застосовується в усьому світі для пацієнтів після операцій. Тепер хворі будуть переживати післяопераційний період з великим комфортом.

Організацією доставки та передачі гуманітарного вантажу вже традиційно виступили волонтерські організації з Києва та Маріуполя Міжнародний волонтерський фонд та Новий Маріуполь . Уряд Австрії загалом та муніципалітет Відня зокрема, розуміючи складність бюрократичних процедур в державних установах України, висловлює принципову позицію щодо того, що їхня гуманітарна допомога має передаватися саме через волонтерів.