Брифінг Океану Ельзи у Маріуполі

Маріуполь20 травня, 14:49
 4 0

Перед безплатним концертом у Маріуполі Океан Ельзи дав прес-конференцію, на якій Святослав Вакарчук розповів про свої стосунки із російськими виконавцями, майбутнє в політиці та концерт у Донецьку.

На початку прес-конференції журналісти 0629 подарували гурту свою книгу Маріуполь. Останній форпост , у якій оповідається історія опору Маріуполя терористам у період 2014-2015 років.

Сам Святослав Вакарчук відзначив, що Океан Ельзи давно хотів приїхати до Маріуполя, але раніше важко було узгодити концертний графік. Проте, за його словами, після флеш-мобу, який у вересні 2015 організували маріупольці, у них не залишилось варіанту не приїхати до Маріуполя .

Відповідаючи на питання про стосунки із російськими митцями, Вакарчук сказав, що він продовжує спілкуватися із людьми, з якими у нього збігаються життєві принципи Андрієм Макаревичем, Борисом Гребенщиковим, Земфірою, гуртом Калинов мост .

При цьому Святослав Вакарчук віджартувався на питання щодо подальшої політичної кар єри та участі у майбутніх президентських виборах. Також лідер гурту Океан Ельзи заявив, що квитки на скасований через окупацію концерт у Донецьку досі залишаються дійсними, і запевнив, що рано чи пізно цей концерт відбудеться.