Метінвест бавиться у війну

Маріуполь8 жовтня, 18:18
 137 0

Представники холдингу “Метінвест” провели “командотворчий” турнір з пейнтболу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав генеральний директор комбінату імені не-того-Ілліча Юрій Зінченко.

– У змаганнях брали участь три команди – доменного та теплосилового цехів, а також дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології. Змагання вийшло справді видовищним та цікавим. Спочатку команди зітнулись у грі “на виліт”, тут заслужено перемогли представники дирекції з ОП, ПБ та Е. За рахунок злагодженості та влучності вони виграли у суперників, – написав Юрій Зінченко.

Ця ж команда виграла і третє змагання, а разом з ним взяла і кубок.

Ця публікація спричинила бурхливе обговорення у соціальних мережах. Так, журналіст Сергій Ваганов написав: “Метінвест готується до війни. От вони справді не розуміють, що справжня війна за 15 кілометрів і ці ігри – це лютий пиздець?

Активістка Олена Міненко підтримала: “Твою ж мати. Вивезіть їх оптом до Широкиного, де сьогодні цілий день херачать не з іграшкових стволів. Може, дитинство у дупі мине. Дебіли, бля“.

Нагадаємо, навесні 2014 року Метінвест зі своїх працівників створив “Добровольчу народну дружину”, яка в Маріуполі знана як про-сепаратистське формування. Під час візиту президента України Петра Порошенка на комбінат “Азовсталь”, його працівники не відповіли на заклик “Слава Україні!”