Нардеп Володимир Парасюк напав на копів

Маріуполь14 березня, 19:18
 747 0

Поліція Донеччини звернулася до Генпрокуратури з проханням дати оцінку діям народного депутата Володимира Парасюка, під керівництвом якого було здійснено напад

Поліція Донеччини звернулася до Генпрокуратури з проханням дати оцінку діям народного депутата Володимира Парасюка, під керівництвом якого було здійснено напад на співробітників поліції у Слов’янську. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Донецькій області.

За інформацією поліції, у результаті нападу групи озброєних осіб на чолі з народним депутатом, які здійснили силовий прорив крізь блокпост в обхід законних процедур перевірки, постраждали 7 співробітників поліції, які отримали травми різного ступеню тяжкості.

Учасник конфлікту полковник поліції Юрій Голубан повідомив, що близько 19:00 під’їхала колона машин з невідомими. Даним людям було запропоновано перетнути блокпост згідно інструкцій штабу АТО – надати документи, що засвідчують особу та надати автомобільний транспорт для огляду.

Люди відмовилися це робити. При цьому вийшов нардеп Парасюк та із загрозами, матом почав ображати співробітників поліції та намагатися своїми діями спровокувати бійку. Коли у одного нього це не вдалося, він дав команду своїм людям, які прибули разом з ним у колоні, по суті громадянин Парасюк очолив напад на співробітників поліції, – зазначив полковник Голубан.

Натомість учасники блокади оприлюднили відео, на якому видно, як працівники поліції відкривають попереджувальний вогонь у повітря, аби припинити провокації.

Сам Парасюк також написав про це на своїй сторінці у Фейсбук, але не уточнив деталі інциденту. На відео, знятому представниками поліції, видно, як народний депутат кидається на копів, провокуючи їх на конфлікт.