Спецпризначенці Аброськіна побили людей на суді над бійцями АТО

Маріуполь27 червня, 14:56
 4 0

Сьогодні продовжилося судове засідання у Приморському суді у справі Гордєєва. Суд мав початися о 8:30, проте розпочалося тільки о 15:10.

Ще до початку судового засідання присутні там активісти заявили, що співробітники поліції у лікарні, куди були доставлені обвинувачені, завдали травми їм та їхнім родичам. Адвокат Гордєєва Віталій Покосяк підтверджує цю інформацію. Він каже, що у його підзахисного розбита губа і порвані м язи руки. Також він говорить, що в однієї жінки зафіксована тупа травма живота, а в іншої перелом руки. Активісти стверджують, що вони впізнали того співробітника правоохоронних органів, який причетний до заподіяння насильства, він знаходився біля будівлі суду. Вони викликали співробітників поліції для фіксації даного факту.

О 17:10 скінчився термін запобіжного заходу, обраного обвинуваченим. Як повідомляє 0629, у цей момент поліція заблокувала входи і виходи і нікого не випускала із залу суду. На місці був присутній генерал поліції В ячеслав Аброськін. Як стверджують активісти, суд не виніс рішення про продовження арешту, тому їхнє утримання є незаконним. Через це обвинувачені вибили двері клітки та вийшли у зал до родичів. Працівники поліції почали бити присутніх, генерал Аброськін погрожував застосуванням вогнепальної зброї. На декількох цивільних складено адміністративні протоколи.

Поліція Маріуполя так коментує ситуацію, Підозрювані знаходяться в залі суду, де їхня група підтримки намагалася дестабілізувати ситуацію і провокувала всіх присутніх на вчинення протиправних дій і заважали роботі суду. Порушники намагалися блокувати будівлю суду, але за станом на 18.00 за чіткими наказом начальника поліції Донецької області В ячеслава Аброськіна, який знаходиться на місці подій, будівлю розблоковано, порядок відновлений, суд продовжує роботу, підозрювані залишаються під вартою до остаточного оголошення рішення суду .

Зараз присутні чекають рішення суду.