Антикорупційна прокуратура затримала заступника голови правління ОПЗ

Одеса14 липня, 12:13
 16 0

Спеціальна антикорупційна прокуратура України затримала першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергія Перелома та першого заступника голови правління «Одеського припортового заводу» Микола Щурикова, – про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький.

Перелома та Щуриков затримані за підозрою у розтраті коштів ОПЗ на користь Укрнафти .

В ході досудового розслідування встановлено, що у травні 2015 року у першого заступника голови правління НАК Нафтогаз України , який водночас є головою наглядової ради акціонерного товариства Одеського припортового заводу Сергія Переломи виник умисел на розтрату коштів вказаного товариства на користь ПАТ Укрнафта , де 50+1 % належить приватним акціонерам. Було здійснено закупівлю природного газу на суму 250 млн гривень і через компанію Енергоальянс по необгрунтовано завищених цінах відносно середньоринкових, з яких 3% від загальної суми закупівель мали залишитися на рахунках вказаного приватного підприємства, а інші із залишком надлишково перерахованих коштів повинні поступити на рахунки ПАТ Укрнафта , повідомив Назар Холодницький.

За словами Холодницького, Перелом вступив у змову із першим заступником голови правління Одеського припортового заводу Миколою Щуриковим.

За даними слідства, в період з травня по грудень 2015 року вказані особи розтратили вказане майно, а саме грошові кошти акціонерного товариства ОПЗ шляхом зловживання службовим становищем.

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі повідомив, що виступить сьогодні на прес-конфернеції із заявою стосовно заступника голови правління Одеського припортового заводу Микола Щурикова.