Е-декларації одеських чиновників та нардепів (в картинках)

Одеса31 жовтня, 18:57
 114 0

У вечір перед Хелловіном ми вирішили зробити парад е-декларацій одіозних одеських депутатів, мерів та губернаторів. Тож зустрічайте, перший у нашому хіт-параді – Сергій Ківалов! Далі кожну годину ми будемо постити нову інфографіку з статками народних обранців та чиновників.

В політика багато землі, великі квартири, він полюбляє витрачати гроші на одяг у Британії.

Більше подробиць ви можете дізнатись преглянувши його декларацію на веб-сайті НАЗК.


Другий у нашому хіт-параді е-декларацій – нардеп Олексій Гончаренко! Політик має помітно менші статки, ніж попередній номер хіт-параду, але користується досить великою компенсацією вартості оренди житла від ВРУ, має жінку-бізнесвумен та жодної автівки.


Міхеїл Саакашвілі подав декларацію майже в останній момент. Чиновник не має величезних статків, але має 7320 метрів землі у Грузії.


Зустрічайсте ще одного лідера хіт-параду – Анатолій Урбанський! Голова Одеської облради любить коштовні годинники, дорогі машини та має навіть свій катер! А ще як справжній патріот тримає збереження в гривні – всі 25 000 000 гривень.


Завершує наш хіт-парад е-деклараій мер Одеси – Геннадій Труханов!
З особливостей його декларації хотіли виділите те, що майже все майно декларує його мати. У неї ж велика ділянка землі у Вінницькій області. Сам же міський голова також є акціонером ПАТ “ОДЕСЬКИЙ НАФТОПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД” та ще декількох суб’єктів.

На цьому ми закінчуємо наш хіт парад на сьогодні, більше інформації ви можете знайти на веб-порталі Національного агенства з питань запобігання корупції.