Одеські активісти вимагають відставки голови ДФС

Одеса14 липня, 09:40
 22 0

13 липня, відбувся мітинг за відставку голови ДФС України Романа Насірова.

Активісти висунули головному податківцю України звинувачення у корумпованості та саботуванні роботи Одеської митниці.

Головна ціль сьогоднішньої акції підтримати аналогічну акцію, яка проходить в цей час в Києві під АП та є ініціативою по відставці голови ДФС України Романа Насірова. Ми вважаємо його основним гальмом реформ у податковій системі в Україні. В першу чергу важливо, щоб Україна побачила, що Одеса у цьому випадку підтримує загальноукраїнську течію , розповів голова ГО Відкрите суспільство України Ігор Бичков.

Те що відбувається зараз у Києві під керівництвом Насірова це бандитизм та грабіж. Я займаюся імпортом та кожного дня отримую інформацію про те, що в Одесі розмитнення дорожче, а в Києві дешевше , повідомив голова ГФ Одеська самооборона Денис Плаксієнко.

Також голова Одеської митниці Юлія Марушевська на своїй сторінці у Facebook повідомила про позов до суду на голову ДФС України Романа Насірова: Подаю до суду на Роман Насіров за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці. Голова ‪# ДФС‬ створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля збоку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники .