Сесія ОМР: підвищення ставки збору на місця для паркування

Одеса20 липня, 12:25
 12 0

Сьогодні, 20 липня, відбулася позачергова сесія Одеської міськради, на якій депутати прийняли рішення про внесення змін до бюджету міста та збільшення розміру ставки збору за місця для паркування.

Більшу частину додаткових коштів скерують на до КП Міськелектротранспорту , Теплопостачання Одеси та незахищеним верствам населення.

На порядку денному піднімалися наступні питання: про внесення змін до рішення міськради від 16 грудня 2015 року Про бюджет міста Одеси на 2016 рік , про виділення з бюджету коштів комунальному підприємству Теплопостачання Одеси , про внесення змін до Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення на 2016-2017 роки та про збільшення розміру ставки збору за місця для паркування.

Одеса отримала в свою казну додатково 700 млн, але я втримався від голосування за розподілення цих коштів, тому що я вважаю, що розподілити їх можна було грамотніше та пріорітетніше. Наприклад, 115 млн виділяється на Управління дорожнього господарства. Я сумніваюся, що там є готові проекти, які можна вже фінансувати , розповів Богдан Гіганов, депутат Одеської міської ради VII скликання.

КП Теплопостачання Одеси виділять 130 млн грн, з яких 80 млн піде на ремонтні роботи.

Міський голова Геннадій Труханов так прокоментував відхилене питання про мораторій на підвищення тарифів ЖКГ: Звичайно, людям сьогодні дуже приємно почути про мораторій, про стоп тарифи , але всі повинні знати, як цю тему полюбляють прокачувати окремі учасники цих забігів. Звісно, людям важко і от їм потрібно сказати те, що вони хочуть почути, що тарифи зупинять. Добре, їх зупинять, але де далі брати гроші на енергоносії .