«Сі Бриз 2016»: авіаційна частина

Одеса23 липня, 18:08
 529 1

Сьогодні, 22 липня, на аеродромі «Кульбакіно», що у Миколаєві, відбувся авіаційна частина українсько-американського навчання «Сі Бриз – 2016».

Протягом дня українські десантники виконали наступні авіаційні елементи: нанесення бомбардування по цілі літаком Л-39, скидання вантажів літаком АН-24, імітація евакуації з води на борт МІ-14, пошукове рятування, протиударні вертольотні маневри, стрибки 7 десантників, що відбувалися на висоті 1,5 км, та повітряна розвідка.

Наші літуни показали сьогодні добрі та практичні навички. Думаю, що авіаційний компонент підготовлений на оцінку не нижче, ніж добре розповів керівник навчання від української сторони Олексій Доскато.

Ці тренування пройшли дуже добре. Я бачив хорошу взаємодію між представниками різних сторін, які забезпечують проведення навчання , повідомив керівник навчання від американської сторони Кеннет Енгле.

Вітер нам сьогодні не заважав, умови польоту були хороші, тому що сьогодні ми відпрацьовували рятувальні елементи. Як правило, люди потерпають не у добру та сонячну погоду, а коли вітер та буря. Тому чим складніші умови під час тренування, тим легше екіпажу буде виконувати завдання у реальному житті , зазначив командир морської авіаційної бригади Ігор Бедзай.

Окрім того, в цьому році авіація разом з кораблями відпрацьовувала спільні пошукові роботи.