Вечірній огляд новин: Обдурені таксисти та день радянської армії

Одеса22 лютого, 20:04
 532 0

В середу, 22 лютого, одеські таксисти влаштували пікетування офісу російської компанії «Яндекс- Таксі», що не виплатила обіцяні бонуси. Відомо, що компанія повинна була компенсувати бонусними коштами дешеві промо-перевезення пасажирів. Але, побачивши натовп таксистів, працівники російської компанії закрили офіс і втекли. За словами таксистів, спочатку вони отримували оплату вчасно, але останні кілька днів обіцяних грошей вони […]

В середу, 22 лютого, одеські таксисти влаштували пікетування офісу російської компанії «Яндекс- Таксі», що не виплатила обіцяні бонуси. Відомо, що компанія повинна була компенсувати бонусними коштами дешеві промо-перевезення пасажирів. Але, побачивши натовп таксистів, працівники російської компанії закрили офіс і втекли.

За словами таксистів, спочатку вони отримували оплату вчасно, але останні кілька днів обіцяних грошей вони не отримували. Деяким з них компанія заборгувала декілька тисяч гривень. Обурені таксисти викликали поліцію. Правоохоронці запропонували таксистам проїхати в Хмельницьке відділення поліції і написати там заяву.

Нагадаємо, що поява на одеському ринку пасажирських перевезень російської компанії «Яндекс – Таксі» викликала резонансне і неоднозначне ставлення з боку громадськості. Мешканці міста мали вибір – обрати дешеве таксі або бойкотувати компанію, що прийшла з країни-агресора.

Радник голови ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк повідомив про те, що завтра, 23 лютого, який раніше відзначали як День радянської армії, правоохоронці будуть жорстко попереджати спроби провокацій з використанням проросійської та комуністичної символіки.

«Одесити, завтра 23 лютого, всі “червоні” дати календаря колишнього СРСР – це особливі дні для тих сил, які живуть і харчуються за рахунок протистояння полярно налаштованих груп населення в наш час. Проте ностальгуючі за часами СРСР у вільному і демократичному суспільстві мають право святкувати і шанувати свої “червоні дати” без обмежень, але звертаюся саме до них, не використовуйте заборонену законом України комуністичну символіку, не дратуйте людей, ваших же земляків і сусідів всякими сумнівними стрічками і фетишами, все ще занадто глибокі рани, та й прямо зараз ллється кров, сльози і горе, щоб байдуже на це реагувати», – написав Форостяк на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, радник зазначив, що це попередження стосується також і радикальних угрупувань.

Нагадаємо, з весни 2014 року в Одесі всі свята, пов*язані з СРСР, проходять у стані крайньої напруги і сутичок між представниками протилежних боків. Це насамперед стосується 9 травня, а тепер і 23 лютого.

Нагадаємо, патріотична громадськість країни святкує День захисника України 14 жовтня – офіційна дата, визначена Наказом Президента. День ЗСУ в Україні святкують 6 грудня.

Після повідомлення про затримання військовослужбовця з Одеси, у якого вилучили більше десятка одиниць стрілецької зброї, ВМС ЗС України посилює контроль за зберіганням зброї.

Нагадаємо, у вівторок, 21 лютого, головний прокурор Анатолій Матіос написав на своїй сторінці у Facebook про затримання військового контрактника, у якого вилучили зброю, яку він, за твердженням прокурора, планував привезти на київський Майдан.

Командувач ВМС ЗС України дав розпорядження провести перевірку наявності стрілецької зброї у військових частинах. Крім того, буде проводитись службове розслідування стосовно обставин, що сприяли правопорушенню. Затриманий служить за контрактом з лютого 2015 року.