Вечірній огляд новин: п`ятеро квартирних злодіїв та 528 чиновників

Одеса30 січня, 19:12
 207 0

Стало відомо, що працівники одеського карного розшуку затримали дві групи квартирних злодіїв. Цю операцію деякі місцеві ЗМІ назвали успішною. Одна зі злочинних груп навіть чинила опір та побила поліцейську автівку. Варто зазначити, що останнім часом ситуація з пограбуваннями та крадіжками в місті значно погіршилась, прогресуючи у великих масштабах. У соціальних мережах почастішали повідомлення про те, що крадії знахабніли до того, що їх не зупиняє наявність у помешканнях хазяїв. Крадіжки часто стаються у першій половині дня, коли мешканці квартир рушають на роботу. То ж маємо велику надію, що правоохоронні органи не зупиняться на досягнутому і продовжать затримувати ласих до чужого майна злочинців.

Стало відомо, що Тетяна Туранська, що займала посаду «прем’єр-міністра» так званої «ПМР», переїхала жити в Одесу. Варто нагадати, що перебуваючи на посаді в уряді «фейкової» республіки, Туранська підтримувала анексію Криму з боку РФ, а також створення терористичних об*єднань «ДНР» та «ЛНР». Але тепер “екс-прем*єр” вирішила жити в українській Одесі. Можливо тому, що Туранська народилася в Одеській області, а можливо через те, що має, за непідтвердженою поки що інформацією, бізнес на території регіону. Нам залишається лише порадіти за послідовність як самої Туранської, так і Служби Безпеки України.

Мерія в особі Генадія Труханова згадала про існування Зеленого Театру, що розташований у парку ім.Шевченка в контексті того, що в Одесі немає площини, яка б вміщувала велику кількість людей.

«Відсутність площадки місткістю приблизно 3 тисячі людей є серйозною перешкодою для проведення міжнародних заходів. У нас є ескізи (Зеленого театру). Але є й труднощі, зокрема, недостатня кількість парковочних місць, близькість до стадіону (якщо заходи будуть проходити одночасно, це загрожує транспортним колапсом в районі парку). Проте, ми не знімаємо це питання з порядку денного», – зазначив Труханов під час апаратної наради.

Нагадаємо, що навколо Зеленого Театра ходять різні чутки. Наприклад, що на цьому місці замість нього може з*явитись нова висотна споруда. Зелений Театр на цей момент є одним з найуспішніших проектів, що створений руками небайдужих одеситів і вже два роки приймає у себе найцікавіші арт-заходи та відомих митців.

Керівник Одеської ОДА Максим Степанов збирається оголосити конкурс на посаду своїх заступників вже до кінця тижня, а саме – у найближчі два дні. Цікаво те, що новий голова ОДА створив нову структуру і збільшив штат чиновників до кількості 528 людей. Також Степанов створив десять нових управлінь серед яких і Управління комунікацій та інформаційної політики. Нагадаємо, що 18 січня цього року відбувся перший брифінг Степанова у якості голови Одеської ОДА. Відомо, що не всі ЗМІ змогли дочекатися відповіді стосовно акредитації на цей захід.

«Щоб оголошувати конкурс, потрібно було чітко визначитися з повноваженнями. Мною підписано розпорядження про нову структуру, про розподіл обов’язків між першим заступником та заступниками голови облдержадміністрації. Конкурс буде оголошено сьогодні – завтра. Працювати одному досить важко», – повідомив Степанов.

Одеська мерія відзвітувала про те, що ще один низькопідлоговий трамвай почав перевозити пасажирів. Це п’ятий вагон з тих, що модернізовано співробітниками КП «Одесміськелектротранс». Курсувати він буде по маршруту №7 – від Пересипського моста до ТЦ «Суворовський».

Фото 1 – трамвай в Одесі

Фото 2 – трамвай у Львові

Взагалі у цьому році планується випустити 11 таких трамваїв. Трамвай обладнаний пандусом, що є необхідною умовою для користування громадським транспортом людьми з обмеженими можливостями. Нарешті.

Таким був короткий дайджест вечірніх новин за сьогодні. Завтра буде краще.