Вечірній огляд новин: вкрадене паливо в аеропорту та грамоти для снігоборців

Одеса27 січня, 20:08
 214 0

Що важливого сталося за день в Одесі і як ці новини вплинуть на подальше життя? Ми зробили підбірку подій, що стали найрезонанснішими.

Новина про те, що всередині конструкції Потьомкінських сходів комунальниками було знайдено рештки тіла людини, не припиняє бентежити шокованих одеситів та ЗМІ. Кожного дня з*являються нові подробиці про страшну знахідку. На цей раз з*явилася інформація про те, що людина могла загинути у проміжок часу від одного до п*яти років тому. За даним фактом поліція розпочала розслідування. Також слід зазначити, що активісти виграли суд, який зобов*язав ГУ Національної поліції відкрити кримінальну справу за фактом «Знищення Потьомкінських сходів». Не виключено, що Потьомкінські сходи можуть приховувати ще багато таємниць, про які нам ще доведеться дізнатись.

Служба безпеки України виявила порушення в аеропорту «Одеса», а саме – літаки недоотримують належну кількість палива при заправці, яке їм просто недоливають. Порушення виявили, розслідуючи кримінальну справу. Але також цікаво і те, що реалізацією палива в аеропорту займаються за договором з ТОВ «МАО» компанії «Лукойл Авіейшен Україна» (з російськими та австрійськими корінням) і «Балтік Граунд Сервіс ЮА» (належить литовцям). Відомо, що на недолив поскаржилася найбільша польська авіакомпанія LOT, чиї літаки постійно заправляються в Одесі. У 2016 році вони недоотримали, за їхніми підрахунками, 14856 кг палива.

Серед всього іншого, в п*ятницю, 27 січня, пройшла церемонія вручення нагород тим, хто мав відношення до ліквідації наслідків сніжної негоди. Так, голова Одеської облради Анатолій Урбанський нагородив грамотами рятувальників, поліцейських, залізничників, представників органів самоврядування та синоптиків. Чи будуть нагороджувати працівників вищезазначених служб у кожному випадку снігопадів, не повідомлялось.

Прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган підтвердила інформацію про те, що колишній очільник одеської міліції, що наразі знаходиться у розшуку по справі 2 травня 2014-го, Фучеджі примудрився оформити довічну пенсію за вислугу років в Україні. Його донька отримувала гроші протягом двох років, а сама пенсія була оформлена за допомогою працівників МВС за підробленими документами. Загалом українські платники податків заплатили підозрюваному у сприянні проросійським бойовикам під час масових заворушень екс-міліціянту 158 тисяч гривень.

Таким вийшов «треш-дайджест» новин, що стали основними за цей день, що вже минув. Завтра буде краще.