Хресна хода з Донбасу пройшла через Полтаву

Полтава13 липня, 20:46
 144 0

Понад півтисячі вірян, що беруть участь у Всеукраїнській Хресній ході, організованій УПЦ Московського патріархату, прибули вчора увечері до Полтави. Сьогодні зранку вони побували на богослужінні у Свято-Макаріївському кафедральному соборі та вирушили до села Горбанівки.

Дорогою до колони приєднувалися місцеві мешканці. У пункті призначення віряни здійснили молебень. Деякі учасники ходи несли з собою жовто-блакитні прапори.

Після Полтави Хресна хода вирушить до села Багачка Перша, потім до Лубен, Пирятину, а згодом, через Київську область до Києво-Печерської лаври. Із вірянами та священнослужителями поспілкувалися і журналісти ГромадськогоТБ.Полтава.

Задля уникнення можливих провокацій, про які попереджали полтавців, цього дня в місті були застосовані додаткові заходи безпеки, посилено патрулювання нарядами поліції.

Цього ж дня богослужіння в Горбанівці здійснили і віряни УПЦ Київського патріархату. З нагоди вшанування Горбанівської ікони Пресвятої Богородиці о 8:00 вони взяли учать у водосвятному молебені біля джерела, а о 9:00 долучилися до літургії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.