Обвинувачений у шахрайстві стверджує, що не «віджимав» квартири в психічно хворих

Полтава13 липня, 20:50
 41 0

13 липня в Київському районному суді Полтави допитали кількох свідків у справі обвинувачених Юрія Бріка та Василя Вовка (колишнього працівника міліції).

Їх та ріелтора Олександра Повстяного, якого судять окремо, звинувачують в тому, що протягом 2012 2015 років вони намагалися заволодіти житлом недієздатних та соціально незахищених осіб. У кількох випадках продаж квартир психічно хворих людей усе ж відбувся.

На сьогоднішньому засіданні одним із тих, хто давав свідчення, був притягуваний Олександр Повстяний. Тривалий час чоловіка розшукували, а після затримання за нього внесли 111 тисяч гривень застави. За його словами, гроші позичили в знайомих.

На суді він розповів, що власник квартир у пров. Соколова, 22 та вул. Небесної сотні, 92 (колишня назва Леніна) Володимир Пуховський розумів свої дії, і при оформленні договорів купівлі-продажу квартир ні в кого підозр про психічний стан чоловіка не виникало. Тому продаж житла, на його думку, відбувався законно. Варто зазначити, що Володимира Пуховського визнано недієздатним.

На попередніх засіданнях родичі Володимира Пуховського розповіли, що в них відібрали документи чоловіка, які могли б знадобитися для продажу квартири. Натомість Олександр Повстяний сьогодні зазначив, що він допомагав відновлювати документи Володимиру Пуховському, оскільки той їх втратив.

Оскільки мають заслухати й інших свідків, які не з явилися на сьогоднішнє судове засідання, суддя Ольга Логвінова оголосила технічну перерву до 22 липня.