У Полтаві екс-директора профучилища оштрафували за «крадіжку» бензину

Полтава13 липня, 20:35
 8 0

12 та 13 липня в Полтаві відбулися судові засідання у справі колишнього директора Полтавського вищого міжрегіонального професійного училища імені С. Бірюзова Юрія Євсеєва. Зрештою, суддя Київського районного суду Ольга Логвінова визнала його винним у привласненні та розтраті державного майна (бензину, який виділявся на потреби закладу), а також у підробці документів.

Суд звільнив його від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, призначивши однорічний іспитовий термін. Крім того, Юрія Євсеєва оштрафували на 850 гривень і на два роки позбавили права обіймати керівні посади.

Під час суду адвокат обвинуваченого Оксана Візір просила виправдати свого підзахисного, оскільки вважає, що його вина не була доведена та базувалася на припущеннях. На це прокурор Олексій Мамун зазначив, що вина Юрія Євсеєва підтверджувалася показами свідків працівниками закладу, а також рядом документів, які долучили до матеріалів справи. Зокрема, одним із доказів був висновок довідки ДФІ в Полтавській області щодо необґрунтованого списання паливно-мастильних матеріалів на училище в період з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2014 року в кількості 930 л на суму 14 тисяч 678 гривень 70 копійок.

Сам обвинувачений сказав, що його провина полягає лише в тому, що він користувався службовим автомобілем.

Власного автомобіля в мене немає. І цей бензин, училищний, використовувався тільки в господарських потребах. А для своїх особистих потреб я купував бензин за свої кошти , зазначив колишній директор ПВМПУ.

Юрія Євсеєва звільнили з посади директора з грудня 2015 року, і нині він працює в училищі викладачем. Хоча своєї провини він не визнав, але до початку судового розслідування відшкодував завдані збитки та апеляцію на вирок суду подавати не планує.