ЗНАЙТИ СЕБЕ: історія покаяння та відродження

Полтава14 липня, 20:52
 67 0

Чи можливо повернутись до нормального життя в суспільстві та психологічно адаптуватись жінці після відбування покарання і лікування від алкогольної залежності? Наскільки людина з травмованою психікою довіряє людському оточенню та готова до повноцінного життя?

Аліна Пазюк жінка, яка пройшла через складні випробування, розповіла власну історію соціальної адаптації та переосмислення свого призначення і особистих цінностей.

У рамках проекту Рівні права рівні можливості виходить 1-й сюжет ЗНАЙТИ СЕБЕ: історія покаяння та відродження про Аліну Пазюк керівника полтавського реабілітаційного центру для жінок-матерів, які знаходяться у складних життєвих обставинах Бертіна .

Про проект

Рівні права рівні можливості проект, покликаний показати, що зміни на краще можливі за будь-яких умов, а також привернути увагу суспільства на проблеми людей зі складними життєвими обставинами та сприяти взаємопідтримці.

У сюжеті використане відео з документального фільму Bertina-House , яке надано реабілітаційним центром для жінок-матерів Бертіна .