Дев’ять волинських спортсменів поїдуть на Олімпіаду в Бразилію

Волинь27 липня, 15:03
 78 0

Дев’ять волинських спортсменів візьмуть участь в Олімпійських іграх – 2016, які відбудуться з 5 по 21 серпня. Нещодавно спортсмени повернулись із тренувального збору в Туреччині, та скоро відправляться до Бразилії, де власне й відбуватимуться змагання.

Своїми сподіваннями, специфікою тренування спортсмени та їх тренери поділились у середу, 27 липня, під час урочистостей у Волинській облдержадміністрації.

Збір пройшов дуже добре. Все що запланували було зроблено. Була хороша погода. Ми думаємо, що наближена до погоди в Ріо. Хоча було трохи жарко 38 градусів. Це було середньогір я. Ми загартовувались до таких умов Трохи було страшно. Зранку встаємо, йдемо в їдальню і нам говорять: Ви знаєте, що там по телевізору. Ви що не вмикали телевізор? Там ж військовий переворот . А ми не знали. Нам через тиждень до дому вертатися. А ще мій чоловік питається, як в нас там справи. Нас з готелю не випускають. От тоді вже й реально було страшно. Але вже після обіду дивились телевізор і все вже налагодилось. Ми заспокоїлися і могли далі тренуватися без проблем , розповіла волинська спортсменка, багаторазова чемпіонка України з спортивної ходьби Надія Боровська .

Заслужений тренер України з легкої атлетики Володимир Яловик розповів, що на цьогорічні Олімпійські ігри з Волині їде рекордна кількість учасників. На його думку, це пов язано із злагодженою підготовкою та належною підтримкою волинських спортсменів органами влади.

Під час заходу олімпійцям вручили сертифікати на 25 тисяч гривень від Волинської обласної державної адміністрації. Водночас, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик зазначив, що: Це тільки перша половина цих коштів, так би мови ти аванс. Ми очікуємо, що буде друга половина цих коштів, але це багато в чому залежить від наших олімпійців та їх результатів .

Також Гунчик зазначив, що має ідею відправити на олімпійські і гри й волинських журналістів.

Давайте ми подумаємо над тим, щоб на олімпіадах, чемпіонатах Європи були й представники наших медіа. Я не вважаю, що це величні затрати для нашого бюджету, щоб направити разом зі спеціалістами наших журналістів, які б могли показати всі нюанси цієї боротьби, які потім побачить вся Волинь .