Лучани “проміняли” сон на ранкову гімнастику

Волинь24 липня, 12:38
 80 0

Ось уже вдруге лучани збираються у Парку культури та відпочинку для участі в колективному занятті з ранкової гімнастики.

Захід відбувається в рамках акції Ранкова гімнастика для всіх , яку зініцювала Луцька міська рада.

Діти наші багато хворіють. Є статистика невтішна. Потім, коли ці люди дорослішають, то захворювання переходять в хронічні. Щоб запобігти цьому і створена ця акція, яка дасть можливість людям, які не займались спортом, прийти, подивитись, взяти участь. І це буде поштовх. Можливо дехто й комплексує, але тут всі рівні. Люди спілкуються, обмінюються досвідом. Наші заняття проводять професійні тренери спортивних клубів Луцька , зазначив начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець .

Цього разу, у неділю, 24 липня, заняття провела інструткор мережі фітнес-центрів Інтер-АТЛЕТИКА Вікторія Самчук . Участь в заході взяло чимало лучан різного віку.

Мені подобається така гімнастика. Коли багато людей роблять класну справу разом це драйв, заряджає енергією. Набагато легше, коли разом , розповідає про свої враження від ранкової гімнастики лучанка Наталія Страко .

Організатори акції планують проводити наступні заняття 31 липня та 7, 14, 21, 28 серпня. Місце проведення вхід до Центрального парку культури та відпочинку.