Невідомі чоловіки не впускали журналіста на сесію Волиньради

Волинь14 липня, 13:01
 29 0

У Луцьку журналіста «Волинського агентства розслідувань» Василину Боруцьку невідомі чоловіки не впускали в сесійну залу. Інцидент трапився у четвер, 14 липня, під час сесії Волинської обласної ради.

Я намагалася зайти на сесію обласної ради, але невідомі чоловіки спортивної зовнішньості, в цивільному одязі, не дозволил мені цього зробити. За мною йшли люди з Ковельської залізничної лікарні, які намагалися зайти на сесію, але їм теж не дозволили цього зробити. Вдалося зайти в залу сесійних засідань лише через приблизно п ять хвилин, коли підійшла прес-сектретар обласної ради Оксана Лукашук , розповідає журналіст.

На місце приїхали працівники патрульної поліції, які, в свою чергу, викликали слідчо-оперативну групу. Я маю намір написати заяву в правоохоронні органи про перешкоджання моїй професійній діяльності , додає вона.

Чоловіки, які, за словами журналістки, не пропускали людей в сесійну залу, кажуть, що вони нікому не перешкоджали, а лише дбали про безпеку. Хто уповноважив даних осіб забезпечувати правопорядок в облраді, з ясовуватиме поліція.