«Нічна варта» № 23

Волинь13 липня, 13:03
 61 0

23-й випуск «Нічної варти» повний на монологи та відверті розмови із правопорушниками. В чергове більшість із них перебували у стані алкогольного сп’яніння. Цього разу на патрулювання вийшли інспектори 2-ї роти Патрульної поліції Луцька.

Нелегкою була ніч для патрульного Андрія Пархомчука , якого традиційно правопорушники відсилали до зони АТО. Щоправда, патрульний уже відслужив там та боронив кордони держави. Та образи в його бік довелося чути ще й від особи російського громадянства. Якою була розмова із правопорушником дивіться у цьому випуску.

На службу 102 надійшов виклик про те, що особа незаконно хоче проникнути у авто та будинок. Згодом виявилося, що чоловік перебував у стані алкогольного сп яніння. Патрульним він пояснював, що, мовляв, переплутав автівки. Думав, що то його. Щоправда, його авто зеленого кольору, а те, в яке він намагався потрапити, червоного. З власних джерел журналісти Громадського.Волинь дізналися, що затриманий працівник поліції. Усі дані нині уточнюються і будуть повідомлені у наступних випусках Нічної варти .

Традиційно продовжуємо також вас знайомити із новими обличчями поліцейських. У цьому випуску інспектор Патрульної поліції Луцька, рядовий Павло Каращук .