«Нічна варта» № 24

Волинь21 липня, 17:00
 193 0

Насичена і гучна «Нічна варта» № 24 вийшла у наших журналістів. Дві ДТП, п’яні дебошири і порушники громадського спокою, не службова поведінка працівника поліції охорони та нові обличчя патрульних поліцейських.

Патрульні вчергове стикаються із різноманітними ситуаціями під час несення служби: від дрібного не ввімкнених фар, до серйозного ДТП із потерпілими. У цьому випуску в ДТП хоч і була потерпіла, та, судячи з опису ситуації свідками, сам пішохід і став причиною пригоди.

У спальному районі міста патрульний, що не на службі, викликає своїх колег, аби ті затримали п яного порушника громадського порядку. Затриманий розповідає про службу в армії та плутається у висловлюваннях.

В районі вулиці Конякіна чи не вперше нашій знімальній групі вдається піймати порушників на гарячому . У дворі житлового будинку сім осіб крали бруківку. Згодом виясниться, що матеріал належить місцевому підприємцю Юрію Анцуху . Він прибуде на місце злочину і засвідчить, що особи дійсно крадії.

Під час затримання жінки, яку підозрювали на стан алкогольного сп яніння, на місце ситуації прибуває авто поліції охорони. Сержант Юрій Семенюк з незрозумілих причин втручається у ситуацію. На запитання, чого він тут відповідає, що порушники його друзі. Поліцейський супроводжував порушників упродовж усього часу оформлення матеріалів, а потім сів у їх авто й поїхав з ними. Зі слів його начальника Ярослава Косинця , проводиться службове розслідування.

Під ранок чоловік у стані сильного алкогольного сп яніння побив шибки своїй сусідці. Через знищення майна, була викликана слідчо-оперативна група.

І з приємних речей. Знайомтеся патрульні Луцька: Валентин Андріюк та Роман Герасимчук .