«Поліська регата 2016»: День другий

Волинь23 липня, 12:30
 38 0

Фінал змагання на байдарках-двійках, розгортання найбільшого у світі державного прапора України, різноманітні конкурси та розваги – це далеко не весь перелік заходів, які відбулись під час другого дня фестивалю з екстремального водного туризму «Поліська регата».

Нагадаємо, що дійство відбулось у Любешівському районі 9 10 липня. Основний захід цього фестивалю змагання на байдарках-двійках на довгу дистанцію, в яких взяли участь 24 команди з України та Білорусі.

Маршрут першого дня змагань пролягав річками Стохід та Прип ять, та завершився у селі Сваловичі, звідки учасникам потрібно було стартувати наступного дня. Завершились змагання у с. Любязь.

Перемогу здобула команда Бам 1 із Любешова, у складі Костянтина Веремчука та Леоніда Фесика. Друге місце виборола команда Маневичі , у складі Ясюка Миколи та Івана Кусика. Третє місце посіла любешівська команда Бам 2 у складі Віталія Токарчука та Андрія Оласюка.

Оскільки в змаганнях взяло участь сім змішаних екіпажів із чоловіків та жінок, то в цій категорії визначили окремого переможця. А саме, команду Адреналін , у складі Олександра Редьковича та Оксани Яскульської.

Окрім різноманітних культурно мистецьких та спортивних заходів, родзинкою фестивалю Поліська регата 2016 стало розгортання найбільшого у світі державного прапора України. Його площа 2400 метрів квадратних.