Поліція Волині перевіряє обставини інциденту із журналісткою місцевого інтернет-видання

Волинь14 липня, 12:57
 47 0

Сьогодні до Луцького відділу поліції надійшла заява журналістки місцевого інтернет-видання про те, що у неї виник конфлікт із невстановленими особами на Київському Майдані у Луцьку. Поліція з’ясовує обставини інциденту, – повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.

На лінію 102 надійшло повідомлення про те, що за адресою Київський Майдан біля приміщення обради виник конфлікт між невстановленими особами.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Луцького відділу поліції та співробітники патрульної поліції.

Поліцейські з ясували, що сьогодні журналістка одного із місцевих інтернет-видань прийшла на сесію Волинської обласної ради. Вона залишила у сесійній залі свої речі, разом із документами та вийшла із будівлі. Біля приміщення обласної ради сьогодні відбувалися санкціоновані пікети громадян. Журналістка спілкувалася із мітингувальниками, після чого одна із груп вирушила до сесійної зали і медійниця пішла із ними. Невстановлені особи перегородили їй та мітингувальникам вхід у залу. Через декілька хвилин працівники обласної ради конфлікт врегулювали, журналістку пропустили у сесійну залу.

Поліцейські подію зареєстрували у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Поліція з ясовує обставини інциденту.

У коментарі для видання ВолиньPost голова Волинської обласної ради Ігор Палиця повідомив, що не знає, хто ті люди, які перешкоджали медійникам потрапити в сесійну залу.

Я бачив, що там були якісь сутички. Сьогодні, коли я пропонував на сесії ввести порядок, кого пускати, кого не пускати, мені було відмовлено. Хто ці люди в залі я не знаю. В нас є поліція, яка має цим займатися. Наскільки я знаю, апарат ради включився і це питання було вирішене , прокоментував ситуацію Ігор Палиця.