У Луцькій галереї відкрилась виставка майстрів сучасного мистецтва

Волинь22 липня, 19:20
 204 0

У луцькій галереї сучасного мистецтва «Арт-кафедра» відкрилась нова виставка «Контрасти метафор», в рамках якої свої роботи представили 26 художників. Відкриття виставки відбулося у четвер, 22 липня.

Все що робить художник це метафора, це поезія, це тонкі струни душі. В даний момент ми бачимо, що метафори дуже контрастні. Від проникливих, чудових, пейзажів, які виконані в кращих традиціях реалістичного малярства з використанням багатошарового живопису, до малярства, до фото реалізму, до малярства метафізичного реалізму Миколи Кумановського . Тобто, контрасти цих метафор і є головним нервом, душею цієї експозиції , зазначила мистецтвознавець Зоя Навроцька .

Учасниками цього виставкового проекту є майстри сучасного мистецтва з різних міст України. Зокрема, на виставці Контрасти метафор столицю представлятимуть такі художники: Петро Гончар, Олесь Соловій, Андрій Александрович, Борис Фріцак. Зі Львова будуть Микола та Тетяна Могилат, Micro Cuts та Микола Молган. З Луцьком знайомитимуть Генадій Юр єв, Микола Кумановський, Галина Івашків, Наталія Кумановська, Сергій Корсай, Богдан Ясинський та Валентин Кирилков. Одеські митці Петро Нагуляк, Сергій Кириченко, Ольга Дьокіна, Лука Басанець, Микола Овсійко та Марина Яндоленко. З Миколаєва приїде Надія Пінчук, Ужгорода Олена Кондратюк, Тернополя Микола Пазізін. Івано-Франківськ представлять Ростислав Котерлін та Володимир Мулик.

Коли художник починає працювати, він не завжди знає, що хоче зробити. Це і є його праця, коли задум народжується. От коли дитина в животі матері, то ти ж не знаєш хто це. Певний час жінка може не знати, що вона вагітна. І цей процес малювання художника, він і є життя. А вже коли дитина народжена, ти ходиш біля неї і думаєш: Невже це мій синочок, а руку він тримає, як бабуся, а очі в нього, як в тата . Саме таким чином ми прочитуємо символи життя , розповіла про своє бачення місії митця луцька художниця Наталія Кумановська.
Зазначимо, що виставка триватиме до 20 травня.