Воїнів АТО запрошують на табори активного відпочинку

Волинь10 липня, 13:14
 3 0

Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» надає бійцям можливість пройти фізичну реабілітацію.

У центрі наголошують, що реабілітація має бути саме активною, щоб максимально допомогти героям стати фізично незалежними та покращити фізичний та психологічний стан.

Для них пропонують табори активного відпочинку, метою яких є досягнення людиною з функціональними порушеннями, максимальної незалежності від сторонньої допомоги, i тим самим, покращення якості свого життя. Табори будуть проходити в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного Комітету спорту інвалідів України (село Яворів, Турківського р-ну, Львівcької обл.) www.westsportcenter.com.ua

У таборах з бійцями працюватимуть тренери та фахівці активної фізичної реабілітації. Дозвілля та психологічне розвантаження забезпечать арт-терапевти, психологи, працетерапевти та аніматори.

Також для учасників АТО там проводитимуть соціальні та юридичні бесіди.

Перший табір запланований на період з 27-ого липня до 7-ого серпня.

Це передбачено Програмою активної реабілітації Повернення до життя . Метою Програми є реабілітація діючих та звільнених військовослужбовців, пepcoналу сектору безпеки і оборони України, що постраждали внаслідок проведення антитерористичної операції на сході України та повернення їх до активного життя у суспільстві.

Взяти участь у програмі Повернення до життя можуть учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми, які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

В межах проекту буде проведено 17 таборів (графік проведення див. на сайті Національної Асамблеї інвалідів України ).

Відбір учасників відбуватиметься за заповненими анкетами.

Анкету-заявку учасника табору ви можете отримати у ГС Спілка воїнів АТО Волині за адресою м. Луцьк, вул. Винниченка, 67, офіс 506. тел. 095 153 05 75, тел. 098 270 93 90, тел. 063 877 07 17.