Волиньрада візьметься за врегулювання ситуації на українсько-білоруському кордоні

Волинь14 липня, 12:54
 33 0

Волинська обласна рада ухвалила звернення до Парламенту про створення Тимчасової спеціальної комісії щодо перевірки документів, які стосуються процесу делімітації українсько-білоруського кордону. Питання, від якого ось вже кілька місяців лихоманить поліські села, серед яких і Ветли Любещівського району, розглядали на черговій сесії 14 липня.

Напередодні у Ветлах відбулася міжвідомча нарада за участю представників Міністерства закордонних справ і народних депутатів.

Селяни у Ветлах налаштовані радикально. Ми пообіцяли людям, що зробимо ревізію всіх документів, на підставі яких проводилися делімітаційні та демаркаційні роботи. Якщо документи відповідають дійсності, ми про це повинні доповісти людям. Якщо ж якісь документи були надані без підтвердження, то ми це теж повідомимо , каже Ігор Палиця .

Він також запропонував створити свою комісію в облраді, яка дослідить законність надання погодження білоруській стороні на будівництво водосховища поблизу озера Біле. Адже з нього і планується брати воду для наповнення водосховища площею близько 700 гектарів.

Депутати підтримали обидві пропозиції голови облради.