Я не вірила, що я алкоголік…

Волинь30 липня, 13:08
 118 0

Товариство Анонімних Алкоголіків у Луцьку об’єднало людей, які готові боротися із алкозалежністю.

Членів Товариства не об єднують жодні родинні, комерційні чи політичні стосунки. Єдиною підставою для їх зустрічей є визнання своєї безсилості перед хворобою алкоголізмом, та об єднання зусиль для боротьби із залежністю.

Громадське.Волинь розпочинає серію сюжетів про шлях до видужання членів товариства. Героїня першого випуску розповідає, що визнавати свою залежність для неї було дуже важко: Я не думала, що я буду алкоголіком. І визнавати як жінці те, що я алкоголік дуже важко для мене було. Хоча вже всі говорили навколо, що я алкоголік: і моя донька говорила, і в сім ї моїй всі говорили, і брат. Всі з цим боролися, крім мене .

Жінка зізнається, що часом її залежність доходила до того, що вона кілька днів не з являлася вдома: Я вже останнім часом пила так, що йшла з дому. Просто йшла з дому, і все, і повералася через дві-три доби, бо на четверту мене вже шукали .

Її видужання почалося з визнання своєї залежності на зустрічі Анонімних Алкоголіків: Я визнала себе алкоголіком, і коли я це сказала, мене постукали по плечу і сказали : Як класно . Це була моя перемога над собою. І з того часу в мене почалося видужання. Маю на сьогодні душевний спокій, маю повагу від людей, і внучку маю . На сьогодні героїня твереза майже 10 років.