Князєв: Так, їм вдалось втекти

Закарпаття17 серпня 2015, 12:39
 6 0

Керівник Закарпатської обласної міліції Сергій Князєв стверджує, що представникам “Правого сектора”, котрі переховувались в лісах поблизу Мукачевого вдалось втекти за межі області. На припущення журналістів, що бійці “ПС” уже в зоні АТО – Князєв сказав: ці припущення, які ви кажете мають рацію”

Нагадаю, перестрілка між представниками ПС з одного боку та людьми Михайла Ланя з іншого, а пізніше ще й представниками міліції сталась 11 липня біля спорткомплексту Антарес в Мукачевому. Внаслідок цього загинуло двоє людей, ще 12 були поранені. Причиною перестрілки за однією з версій був перерозподіл ринку контрабанди цигарок.

Представникам Правого сектора вдалось втексти в ліс. Вони досі переховуються Громадське проект, який створили самі журналісти. Ми незалежні від влади, олігархів та політичних сил.

Громадське належить громадянам України і є некомерційним проектом. Громадське існує за рахунок саме вашої підтримки. Переважну частину коштів, за рахунок яких працює вся команда Громадського, ми отримуємо від наших глядачів.