Раби, автомат Калашнікова, вбивство: детальніше про події в Мукачеві

Закарпаття9 жовтня 2015, 12:28
 3 0

В ніч з 8 на 9 жовтня в Мукачеві сталося одразу дві події: вбили 18-ти річного хлопця, мешканця поселення ромів, після чого через нетривалий час загорілося родинне дворогосподарство імовірного вбивці.

На даний момент затримано Кальмана Олаха, сина місцевого жителя, якого підозрюють у вбивстві 18-ти річного хлопця. Очевидці розповідають: постріл чули, стріляли з автомату Калашнікова, та злочинці принесли з собою і іншу зброю: дубинку та дробовик. Від отриманих травм хлопець помер, у нього залишилася вагітна дружина та маленька дитина. Місцеві роми додали, що мав місце замах на життя не одного, а двох чоловіків. Один з них отримав не смертельне поранення в ногу. Прізвища постраждалого жителі табору не повідомили. Правоохоронці підтвердили той факт, що цілилися в двох чоловіків, однак факт поранення не підтверджують.

Вночі, невдовзі після вбивства хлопця, загорілося дворогосподарство імовірного вбивці. Жителі табору, розказали, що батько підозрюваного, Кальман Калманович, тримав у себе чотирьох рабів. Один з них, кому не вдалося втекти, повідомив, що його жорстоко катували, підвішували за руки до стелі. Вся спина потерпілого у шрамах.

Жителі ромського поселення кажуть: Кальман займався наркоторгівлею, та навіть вбивав.