22-23 жовтня: Куди піти у Запоріжжі на вихідних

Запоріжжя21 жовтня, 13:49
 45 0

На цих вихідних свято завітало на вулицю книголюбів. В Запоріжжі проводиться друга книжкова толока, яка цьогоріч подарує відвідувачам ще й ніч української драми. Про найцікавіші події цих вихідних дивіться у традиційній підбірці Громадського ТБ Запоріжжя.

22 жовтня

Драматична поема ” Одержима ”

Коли: 22 жовтня о 17:00
Де: театр VIE
Ціна: 50 грн

Драматична поема ” Одержима ” Лесі Українки – це авторська інтерпретація біблійного сюжету про життя і смерті Ісуса Христа.

Головна героїня Міріам відчуває велику, трагічну, божевільну любов до Месії. Це любов – одержимість. Вона готова принести себе в жертву за того , кого любить. Готова вмерти, не шукаючи і не маючи навіть взаємної любові, але душа її сповнена ненависті до всіх, хто не цінує Месію. Міріам ненавидить усіх Його ворогів. Одержима любов’ю до Месії, вона не може сприйняти Його проповідей, любити ворогів. Жінка переймається ненавистю до всього лицемірному і фальшивому. Для Месії жертовна любов – це милосердя, благо-говіння і любов до ближнього …

22 — 23 жовтня

Запорізька книжкова толока

Коли: 22 — 23 жовтня з ранку до вечора
Де: виставковий центр “Козак-Палац”
Ціна: вхід вільний

Окрім книжкового ярмарку та літературних презентацій в рамках “Толоки” відбудуться музичні концерти, перфоманси, театральні вистави, лекції, фотовиставки та інші культурні заходи.

Нічний майданчик Запорізької книжкової толоки

Коли: з 21:20 22 жовтня до 6:30 ранку 23
Де: виставковий центр “Козак-Палац”
Ціна: 50 гривень
Цього року на вас очікує:

– спілкування з творчими особистостями зі всієї України;
– поетичний конкурс “Начитай собі на каву”;
– виступи музичних гуртів Franko та Earls;
– «Літературне орігамі» – поетична сушка, котра є можливістю для поетів з будь-якого куточку України долучитися до «Запорізької Книжкової Толоки» і прикрасити її своєю творчістю;
Кухта Богдан. Презентація збірки СоціоПат (соціальної та партріотична поезія). Розмова про вуличну поезію, мандрівки автостопом та нашу історію;
– проект “Відверто віршами”: Олена Ольшанська, Наталі Скосар, Аліса Волкова;
Та багато іншого

Hand-made market “Просто так”

Коли: 22 — 23 жовтня
Де: ТРЦ “Аврора”
Ціна: вхід вільний

На вас чекатимуть ярморок, майстер-класи та фотозона, ну і багато-багато виробів ручної роботи.

23 жовтня

Концерт гурту The Lakes

Коли: 23 жовтня, 19:00
Де: ANderClub “ЧЕМОДАН”
Ціна: 30 гривень

Група заснована в Дніпрі 21 лютого 2016 року (цього дня фактично отримала свою назву). Запоріжців будуть дивувати якісною рок-музикою і 1,5 годинною програмою.

Дизель Шоу

Коли: 23 жовтня, 19:00
Де: ДП “Дніпроспецсталь”
Ціна: 230 — 390 гривень

«Дизель Шоу» – це гумористичне відкриття 2015 року. Проект ще зовсім молодий, але деякі скетчі вже стали класикою українського гумору.

На 23 жовтня «Дизель Шоу» підготує для глядача спеціальну програму з абсолютно нових і дуже смішних номерів. Це актуальний гумор, а значить, ви зможете посміятися над усім, що відбувається навколо. Це сімейне розважальне шоу, так що сміливо приходьте з дітьми, дружинами, чоловіками, батьками – усіма рідними та близькими.