Чим завершилося голосування за “Громадський бюджет”

Запоріжжя1 грудня, 09:44
 16 0

29 листопада завершилося голосування за проекти “Громадського бюджету”, що тривало два місяці. Загалом на реалізацію проектів виділено 5 мільйонів гривень, але кошторис кожного з них не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Зараз за кількістю голосів визначилися такі переможці:

7438 голосів отримав проект реконструкції десяти санітарних блоків у 63-й школі, що знаходиться у Шевченківському районі.

7316 голосів зібрав проект благоустрою центру розвитку дитини “Надія” по вулиці Карпенка-Карого в тому ж районі. На 295 тисяч гривень автори проекту пропонують відновити дороги та тротуари на території центру, обладнати футбольний майданчик, встановити тренажери.

2459 голосів віддали за проект з обладнання 103-ї школи в Південному мікрорайоні візіонарієм. Простіше кажучи, це комп’ютерний клас і великий екран.

1853 людей проголосувало за штучне покриття футбольного майданчику на бульварі Будівельників в Хортицькому районі. Проект оцінено у 406 тисяч гривень. 106 з них автори ідеї готові долучити самі.

1656 голосів підтримали проект реконструкції шкільного подвір’я 18-ї спецшколи фізичної культури по вулиці Вороніхіна, що розташована у Шевченківському мікрорайоні.

Тепер проекти додатково оцінить та затвердить конкурсна комісія. Реалізовані вони мають бути до кінця 2017 року.

До речі, проект створення великого екстрім-парку по вулиці Перемоги поруч з медичним університету набрав лише 389 голосів. А тут можна переглянути, хто був на перших позиціях в середині жовтня.