Держгеокадастр розробив інтерактивну мапу земельних ділянок для учасників АТО

Запоріжжя27 липня, 15:00
 86 0

Сьогодні, 27 липня, в Запоріжжі спеціалісти Держгеокадастру презентували інтерактивну мапу земельних ділянок для передачі учасникам АТО.

Відтепер за допомогою мапи бійці матимуть змогу самостійно вибирати собі вільні ділянки та відстежувати етапи реєстрації. Вибрана ділянка, що знаходиться в процесі оформлення, одразу позначається на мапі як зарезервована.

Наразі мапа містить дані про відведені для АТОшників землі, що знаходяться поза межами населених пунктів. В свою чергу, присутні на презентації учасники АТО попросили доповнити цю мапу й ділянками, що підпорядковуються органам місцевого самоврядування.

Запорізькі землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону 3,616 тис. га земель. Військові можуть ознайомитись із мапою за посиланням .

Загалом у Запорізькій області з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасники АТО подали 3264 заяв на отримання земельних ділянок. Військовим надали 1984 дозволи на розробку землевпорядної документації для відведення земель загальною площею 2134,38 гектара. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 174 військовослужбовця.