Директору «Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги» повідомили про підозру у корупції

Запоріжжя17 листопада, 16:19
 51 0

Директору КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР вручена підозра у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

За матеріалами справи, у листопаді минулого року підприємство уклало ряд договорів на виконання ремонтних робіт. У тому ж місяці складено акти виконаних робіт, до яких включено роботи, які фактично не виконувалися.

«У подальшому директор комунального закладу, достовірно знаючи, що включені до вказаних актів роботи не виконані, підписав їх та надав підлеглим працівникам вказівку провести по ним розрахунки», – розповів Роман Мазурик.

Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім того, під час вручення вказаного повідомлення про підозру, невідомий чоловік чинив опір працівникам Національної поліції. За наслідками таких дій працівниками поліції в порядку ст. 208 КПК України затримано цього громадянина, якому буде повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 342 КК України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків).