Е-декларація Віктора Ольховського: бізнес у Криму та три мільйони від продажу нерухомості

Запоріжжя2 листопада, 11:27
 14 0

Сьогодні, 2 листопада, на сайті Національного антикорупційного комітету з’явилась декларація про доходи екс-керівника Національної поліції Запорізької області Віктора Ольховського. Пан Віктор в декларації вказав склад сім’ї: він, дружина та син.

Доходи

Віктор Іванович двічі задекларував свою зарплатню на посту т.в.о. начальника ГУ НП у Запорізькій області. В першій графі він вказав зарплату 161 246 гривень, в другій графі 27 540 гривень. Крім цього пан Ольховський отримав 17 524 гривень відсотків, але звідки ці відсотки в декларації не уточнюється.

Ольховська Лариса Олексіївна задекларувала 387 073 гривень зарплатні, та 28 625 гривень відсотків, але знов не вказується звідки ці відсотки. Більше того, у 2015 році пані Лариса отримала 3,60 млн гривень доходу від відчуження нерухомості.

Нерухомість

На Віктора Ольховського записана квартира у Києві, площею 90.50 кв. м. Також у поліцейського є нерухомість у Севастополі: житловий будинок на 186 «квадратів» і гараж на 18 «квадратів».

На дружину записана квартира у Запоріжжі на 110.28 кв. м. і магазин у Севастополі, площею у 51.70 кв. м.

Автопарк

Лариса Ольховська їздить на Lexus RX450H, 2010 р. в., згідно декларації автомобіль куплений за 320 тис. гривень.

Корпоративні права

Дружина декларанта володіє 50% ТОВ “Мрія” (вартість у грошовому вираженні – 49 тис. грн). Також вона має 20% акцій ТОВ “АГЕЯ” (Тисяча гривень)

Нагадаємо, що Громадське ТБ Запоріжжя оприлюднило статки міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та його заступників. Також наші журналісти зазирнули до декларації голови Запорізької облради Григорія Самардака та членів його команди. Також проаналізували декларацію харківського бізнесмена Дмитра Давтяна, який не так давно став помічником губернатора Запорізької області. Окрім того, з’ясували, хто з прокурорів – Шацький чи Романов – має більші статки.