Фірма з орбіти депутата Миколи Бєлого за півроку отримала підрядів на 2,6 млн грн

Запоріжжя28 листопада, 11:36
 11 0

ТОВ “Компанія Позитив” за останні півроку від різних установ в Запоріжжі отримало підрядів як мінімум на 2,6 млн грн (левова частка від профільного міського департаменту освіти). Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомили журналісти Центру громадського контролю «Дій!».

Зараз фірма зареєстрована на Максима Гайдая, у 2015 році її власником був Микола Бєлий – нинішній депутат Запорізької міської ради від партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”. Також Микола Бєлий входить до комісії з питань життєзабезпечення міста, яка, поміж іншого, займається питаннями житлового i комунального господарства.

Цікаво, що ще в кінці 2015 року Максим Гайдай працював на посаді керівника відділу продаж у іншій компанії Миколи Бєлого – “Віконда-Запоріжжя”, яка займається металопластиковими вікнами. Про це свідчить гугл-кеш сайту «Віконди».

До речі, на цьому фото також присутній Євген Дударь. На нього зареєстроване ТОВ “Віконда-Мелітополь”, яке також встигло отримати від влади Мелітополя підрядів на декілька мільйонів. Цікаво, що на сторінці Євгена Дударя у «Вконтакті» зазначено, що він працює у компанії «Віконда-Запоріжжя».