Генпрокуратура направила до НАБУ матеріали на голову Запорізької ОДА Костянтина Бриля

Запоріжжя9 грудня, 19:31
 45 0

Генеральна прокуратура направила до Національного антикорупційного бюро інформацію про очільника Запорізької області Константина Бриля, який досі не подав електронну декларацію. Про це сьогодні на брифінгу повідомила начальниця відділу організації дяльності у сфері запобігання та протидії корупції ГПУ Валентина Сеник.

“До Генеральної прокуратури України надійшло звернення народного депутата про неподачу декларації головою Запорізької обладміністрації, і ці матеріали відправлені до НАБУ”, – заявила пані Сеник сьогодні на брифінгу.

Раніше журналісти Громадського ТБ Запоріжжя повідомляли раніше, Костянтин Брильне подав електронної декларації у вказаний законом термін, точніше її на сайті НАЗК журналістам знайти не вдалося. Сам Бриль тоді запевнив, що електронну декларацію він подав раніше, але але чи побачить її широкий загал – вирішуватиме СБУ.
Нагадаємо, Костянтин Бриль все життя пропрацював на державній службі: 10 років в різних структурах МВС, у податковій та митній службах, у 2016 році очолив Запорізьку область. Водночас, журналісти Громадського ТБ Запоріжжі зауважили деяку невідповідність статкам держслужбовця з майном і статками сім’ї Костянтина Бриля, про що йшлося в розслідуванні журналіста Анатолія Остапенка.