Місто з обмеженими можливостями. 6 серія. За лаштунками щастя

Запоріжжя4 листопада, 12:44
 16 0

Знімальна група проекту «Місто з обмеженими можливостями» побувала на репетиціях та прем’єрі спектаклю «За декілька кроків від щастя», який відбувся 18 жовтня, у запорізькому Театрі юного глядача.

Режисеркою та сценаристкою спектаклю виступила відома у Запоріжжі художниця Маріанна Смбатян – дівчина , якій у дитинстві поставили діагноз «спинальна аміотрофія».
Маріанна зазначає, що сценарій вистави їй прийшов уночі. Дівчина розмірковувала про несправедливість факту, що людей з інвалідністю майже не долучають до театрів, і вирішила це виправити.

В основу спектаклю «За декілька кроків від щастя» лягли 7 історій людей з різними формами інвалідності, про комунікацію із суспільством та шляхи порозуміння.

У спектаклі взяли участь сімнадцять акторів, з яких семеро – це люди з інвалідністю. Усі вони є членами клубу «Рівні можливості», який існує у Запоріжжі вже не перший рік за підтримки єврейського центру «Мазаль Тов».


Дебют спектаклю пройшов у 2014 році, однак через два роки трупа знову вирішила зібратись, аби допомогти своєму товаришу Олександру Косі, у якого під час минулорічного буревію пошкодило дах будинку.

Що з цього вийшло дивіться у новому випуску проекту Громадського ТБ Запоріжжя «Місто з обмеженими можливостями»