На Запоріжжі Марина Порошенко відкрила першу Медіатеку

Запоріжжя21 грудня, 12:19
 53 0

Сьогодні, 21 грудня, Марина Порошенко здійснила завітала до Запорізької області. У ході візиту в селище Балабино пані Марина відкрила першу шкільну Медіатеку. Проект є складовою частиною соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» і, зокрема, трирічного науково-педагогічного експерименту по запровадженню інклюзивної освіти.

Під час огляду новоствореної Медіатеки Марина Порошенко наголосила, що в кінці вересня відбулася презентація дизайн-проекту, а вже сьогодні сучасна бібліотека нового зразка відкрита для школярів. Тут, окрім книжок, є комп’ютери, принтер, ксерокс для поглиблення навчання, а головне – комфортні умови для розвитку дитини.

«Сьогодні відкрито першу Медіатеку в одній із шкіл нашого науково-педагогічного експерименту по запровадженню інклюзивної освіти. І хочу сказати, що кожна з 19 шкіл нашого проекту буде мати свійсучасний інтерактивний центр», – підкреслила пані Порошенко.

Також дружина Президента відвідала новорічне свято для учнів інклюзивних класів регіону в театрі ім. Магара. Разом із дітьми з особливими можливостями пані Марина переглянула дитячу виставу «Пеппі Довгапанчоха».Марина Порошенко привітала учнів з особливими освітніми потребами з новорічно-різдвяними святами та передала дітям солодкі подарунки.

Фото сайту “Время новостей”.