«Опозиційний блок» звинуватив Костянтина Бриля в силовому захваті міськради в Енергодарі

Запоріжжя22 грудня, 14:09
 20 0

Сьогодні, 22 грудня, в двох містах Запорізької області, які очолюють представники “Опозиційного блоку” – Енергодарі і Токмаку – здійснено силове захоплення адміністративних будівель, – про це йдеться в офіційній заяві політичної партії «Опозиційний блок».

«Оппозиционный блок заявляет о попытках власти, с привлечением силовых структур, оказать давление на представителей нашей партии, которые сегодня работают в органах исполнительной власти на местах.

Срыв работы местных органов власти, особенно зимой – это угроза жизнедеятельности города и его жителей.
Мы требуем от президента немедленно вмешаться в ситуацию, которая происходит в Запорожской области и остановить беспредел и беззаконие, которое позволяют себе силовые структуры на местах», – йдеться у заяві.

Також представники партії повідомили, що сьогодні в Токмаці правоохоронці обшукали міський офіс Опоблоку та вилучили деякі документи.

Також нагадаємо, сьогодні в Енергодарській міськраді правоохоронці провели обшуки та вилучили документи. Міський голова цього міста та деякі його поплічники підозрюються у розкраданні коштів міського бюджету.