Речниця Генпрокурора спростовує ініціювання кримінального провадження щодо Бриля

Запоріжжя13 грудня, 15:45
 26 0

У Генпрокуратурі спростовують ініціювання кримінальних проваджень щодо Бриля, про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє прес-секретар Генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

“Виведений поза штат працівник Генпрокуратури не може представляти офіційну позицію ГПУ з будь-яких питань
Інформація, поширена окремими ЗМІ про начебто ініціювання Генеральною прокуратурою України кримінальних проваджень щодо керівництва Запорізької обласної державної адміністрації, Національного банку України некоректні по суті і не відповідають дійсності.
У своїх матеріалах ЗМІ посилаються на рапорт «заступника начальника департаменту Генеральної прокуратури України» Владислава Куценка.
З цього приводу необхідно зазначити – посада Владислава Куценка наказом Генерального прокурора України від 30 серпня 2016 року була скорочена і на даний час він знаходиться поза штатом, ухиляючись від отримання повідомлення про скорочення.
Відповідно згаданий працівник не уповноважений представляти або коментувати офіційну позицію Генеральної прокуратури з будь-яких питань.
Також наголошуємо, що рапорти Владиславом Куценком були подані сьогодні у загальному порядку через скриньку ГПУ у приймальні громадян і будуть розглянуті в загальному порядку.
Тому окремо звертаємо увагу ЗМІ на коректність подачі інформації.”