Російські фірми та мільйони на рахунках, – нардеп Богуслаєв нарешті показав е-декларацію

Запоріжжя7 листопада, 09:39
 179 0

Народний депутат В’ячеслав Богуслаєв опублікував свою електронну декларацію через тиждень після закінчення строку її подачі. Представники запорізького обранця говорили про те, що е-декларацію Богуслаєв не міг заповнити з технічних причин. Вона з’явилася сьогодні вранці.

З цікавого:
– у декларації немає жодного особистого авта,
– нардеп контролює 10 російських фірм, у семи з них він є кінцевим беніфіціаром, ще у 3 володіє часткою,
– ще 5 українських підприємств контролює дружина нардепа,
– у подружжя кілька банківських рахунків. за Загалом на них 7 541 549 гривень, 168 416 доларів США, 201 423 євро, 34 960 рублів,
– в готівці подружжя тримає усього 155 тисяч гривень.
– коштовностями Богуслаєв задекларував колекцію зброї XVII-XX сторічч та колекію з 10 картин, які він придбав 31 грудня 2015 року. Вартість колекцій нардеп не зазначив.
– також обранець показав матеріальну допомогу від Запорізької міськради та дві з половиною тисячі гривень від викладацької діяльності за кородоном.
– у Верховній Раді нардеп заробив минулого року 70 тисяч гривень.

В Запоріжжя Богуслаєв відомий перш за все як керівник АТ “Мотор Січ”, що виробляє та ремонтує авіадвигуне і є одним з флагманів українського авіабудування та одним з найбільших підприємств регіону.

Згідно електронної декларації Богуслаєв володіє приблизно 15 відсотками акцій “Мотор Січі”. Минулого року він отримав з них 7,6 мільйона гривень дівідендів. Також значні дивіденди народний депутат отримав від володіння часткою ПП “Азов Трейд- ХХІ” – 1,4 мільйона гривень.

Також Богуслаєв показав квартиру на 123 квадратних метри у Генічеську Херсонської області, а також будинок на 475 квадратних метри у селищі Сонячному під Запоріжжям. Там же будинок на 280 квадратних метрів має його дружина.